van helyette jobb helye most annak a pénznek?
Én lezártam reggel a tegnapi shortokat.
Aktívabb esésre számítottam. A tökölés most nem érdekel.
Syni most a biznic
hati shortot tartom, de kezdem megunni, h. naponta beírjam :)
szép észrevétel volt!!! és pöpecre be is jött, remélem tovább álmodhatjuk a folyamatot, otp nálam a hosszútávú eső trendvonala alá visszajött, és középtávú csatornája felső zónájából fordult, képbe jöhet a sáv alja és a 4000-4150es zóna
a kormány újabb kül és gazdaságpolitikai megnyilvánulásai ( Lázár vs uniós források, Orbán vs ukrajnai magyar autonómia) illeteve a cégek összetűzései MOL vs horvát kormány okozhat morzsolódást a hatiban is
nemzetközi hangulat viszont csilli villi, lassan romolhatna
Nem volt ez olyan rossz nap.. nekem 18276-18290között nyiltak a shortok.
Utána bebukott 18170fele.
USA megcsinálta a napos dojit:
http://postimg.org/image/o0bhi7g2b/full/
Délután mutattam 4órás divergenciát, meg záró diagonált. Ebből holnap kieshetne le.
http://postimg.org/image/acwovjtzj/full/
OTP is kiesett az EDből, én is vártam tegnap óta rá:
http://postimg.org/image/4fwrn5phd/
BUX fej vállat mutattam napközben:
http://postimg.org/image/40abshklp/full/
Meg, hogy kifolyik a trendcsatiból óráson, miközben MACD-vel divergál:
http://postimg.org/image/bxq1s6cyp/full/
Kb. ilyenek jártak ma a fejemben.
Meglátjuk a folytatást!
Mindenkinek sok sikert!
Yo8!
Na Otp csak megcsinálta amit mára vártam tőle, sőt még túl is teljesítette. Sajnos közben a Mol-Ricsi párossal meg tartották a piacot, így nagyon semmilyen lett ez a mai nap...
Akkor 2 kézen meg lehet számolni a normális cégeket, de egyetértek. Kellene egy megtisztulás, mert minden kamust beengedtek ész nélkül az utóbbi években.
EUR: 303 Ft, meglepően erősnek tűnik, pedig belengették, hogy kuszaszem tovább vágja a kamatot akár 2%-ig. Valakiknek megvan egy újság a hónap végéről? :) Érik az a felminősítés szvsz kőkeményen.
Engem nem érdekelnek ilyenek hol van az alja. nekem mindegy hol van az alja. Követem a szememmel a chartot.
Ha fordul vissza csak észreveszem.
Ennyi ,-)
USAt csak lefordították most.
A képem szerint esnie kell.
Záróba még vettem egy kis visonkát, ha megy le még veszek, ha megy fel még veszek..
Minden nap csak én veszek.
Akkor helló kolléga :D
tehát hol lesz az alja akkor ?
kérek egy pontos számot :D
...USA is kezd esegetni....de még nem adták be minuszba....attól nagyon félnek kinnt...tudod..inden héten muszáj új All Time High -ra futtatni...különben összedől a világ..
csak arról van nagy kussolás most, hogy mikor fogynak ki megint a pénzből - adósságplafon.
Kapsz tőlem egy órás chartot.
Most lehet chartolnom, van hozzá pozim is..
azért adtam rá, hogy nyugodtak legyenek a kollégák, és tudjak chartolni. :D
most is szerintem ,-)
Egy csomó 50-100%ot megy. Csak el kell kapni és kivárni.
Na persze nem ezernél kell venni, hanem 98%os esések után, amikor a pszciho nagy már benne, és mindenki csődöt kiabál.
régen pedig a kispapírokkal lehetett a legtöbbet szakítani...
Én szóltam! Már esett is 3pontot pár perc alatt.
ne akarjanak a charttal szembe menni!
Ma is én voltam csak a vevő benne 49en :D
Na meg a teljes Visonka-KEG pakkra is én állok bent :D
Na most is kivették eladási megbízásomat..
USenka még erőlködik, de kár.. :D
"Azt hallottam valami mezőgazdasági cégekkel, vagy kivel tárgyalnak, azokkal akarják fellendíteni a BÉTet"
Visonka?? :)))
Én mindig keresek kis papírral, amióta nem hatizok
Hati már nehezebb téma, abban balszerencsés szoktam lenni, de most fordítunk a balszerencsés hati trenden! :D
az a baj hogy a kis pajeszosok még igazából nem nagyon akarnak esni :D
sőt....annyira félnek az eséstől mintha bezárnák mondjuk a boltjaikat :-)