Re: nincs cím
Borska Előzmény: #702991szép észrevétel volt!!! és pöpecre be is jött, remélem tovább álmodhatjuk a folyamatot, otp nálam a hosszútávú eső trendvonala alá visszajött, és középtávú csatornája felső zónájából fordult, képbe jöhet a sáv alja és a 4000-4150es zóna
a kormány újabb kül és gazdaságpolitikai megnyilvánulásai ( Lázár vs uniós források, Orbán vs ukrajnai magyar autonómia) illeteve a cégek összetűzései MOL vs horvát kormány okozhat morzsolódást a hatiban is
nemzetközi hangulat viszont csilli villi, lassan romolhatna