Re: nincs cím 2014. május 13. 15:41 Hathor Előzmény: #702942 Én mindig keresek kis papírral, amióta nem hatizok Hati már nehezebb téma, abban balszerencsés szoktam lenni, de most fordítunk a balszerencsés hati trenden! :D