Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702942

Én mindig keresek kis papírral, amióta nem hatizok

Hati már nehezebb téma, abban balszerencsés szoktam lenni, de most fordítunk a balszerencsés hati trenden! :D