Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702883

Felőlem jöhetnének új cégek. Az egész mocskot kitakaríthatnák a BÉTről, ami volt és indulhatna egy megújult piac.