Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: nincs cím

#702923 Hathor Előzmény: #702921

Ukrán hírek már mióta vannak?

Nyugat mindenkori csúcson. Németek Euban vannak, mégis ATHnál volt ma.

Re: nincs cím

#702917 BudFox Előzmény: #702911

pedig idén úgy trédeltem hogy 3-4 -szer pont jókor fordítottam...

ez az utolsó fel kört most elrontottam, lemaradtam róla..azért reménykedem hogy visszaesünk legalább.

16.250 lenne a célár. :-))

hogy is van a régi mondás ? : Adj el májusban, és rá se nézz a tőzsdére.

Re: nincs cím

#702911 Hathor Előzmény: #702910

Nem tudom miért reménykedsz mindig a nagy esésekben.

Próbálj másik irányba is gondolkodni. nyugat 100éve felfele megy, azóta is mindig várják, hogy essen már.

Sajnos itthon lemaradóak vagyunk.

Én is nyitott vagyok az esésre, de nem várom különösen.

Estünk már eleget. kezdjünk már emelkedni végre.

Ehhez jó alap lett kigyúrva most chartilag. csak folytatni kellene.

És forgalmat kéne hozni hozzá

Re: nincs cím

#702910 BudFox Előzmény: #702899

tegnap kiütött a Stop...mindenemet kiütött hogy a fene vigye el...

de 18.130 - 18.120 körül visszanyitottam , meg ma reggel is adogattam...

szóval a múlt hét minuszos volt,...a mostani hét is elég minuszos eddig...

de talán most végre megindultunk lefele-

várom a nagy eséseket...csak félek hogy nem nagyon akaródzik majd esnie.

Re: nincs cím

#702901 Hathor Előzmény: #702899

SP futi, DAX futi eljátsza a tetőn a dojit ma is eddig.

El nem lehet képzelni, hogy ennyire egyszerű lenne a dolog.

Re: nincs cím

#702899 Hathor Előzmény: #702892

Minden shortod záródott Budy?

Belongolodtál közben? Vagy mi van? Most nem tudom követni.

Re: nincs cím

#702898 Hathor Előzmény: #702893

Nekem kemény kritikának tűnt az a hsz. de ha nem érdekes, akkor jó.

Én örülök neki, ha béke van. ,-)

Re: nincs cím

#702896 Hathor Előzmény: #702892

Az céges volt, és meguntam a két telefon cipelését, így azt visszamondtam, a régivel meg flottában vagyok az maradt meg, majd megadom a számát

Re: nincs cím

#702892 BudFox Előzmény: #702886

Szerbusz Hathor Kolléga :-)))

mizújs ?....hogy állsz mostanság ?

egyszer próbáltalak hívni még pár hónapja...megváltozott a telefonszámod ?

Re: nincs cím

#702891 Hathor Előzmény: #702883

Felőlem jöhetnének új cégek. Az egész mocskot kitakaríthatnák a BÉTről, ami volt és indulhatna egy megújult piac.

Re: nincs cím

#702889 rbbj11 Előzmény: #702888

pont egy olyan hsz-re nyomtad ezt, aminél semlegesebb/barátibb még nem is született köztünk :)

Re: nincs cím

#702888 Hathor Előzmény: #702882

:D

még mindig marjátok egymást? ,-)

DAX kint van mindenkori csúcsnál, SP futi talán meg is haladta azt ma.

Re: nincs cím

#702886 Hathor Előzmény: #702868

Csúnyán beszakadt a német gazdasági hangulatindex!

2014. május 13. 11:00

A várt 41,5 pont, illetve az előző havi 43,2 pont után májusban 33,1 pontra esett a német ZEW gazdasági hangulatindex. 2013 januárja óta legalacsonyabb értékről van szó.