Adtam egy kis hatit próba
Ukrán hírek már mióta vannak?
Nyugat mindenkori csúcson. Németek Euban vannak, mégis ATHnál volt ma.
Láttam, hogy nagyon jókat forogtál. Ügyesek voltak a tradjeid.
pedig idén úgy trédeltem hogy 3-4 -szer pont jókor fordítottam...
ez az utolsó fel kört most elrontottam, lemaradtam róla..azért reménykedem hogy visszaesünk legalább.
16.250 lenne a célár. :-))
hogy is van a régi mondás ? : Adj el májusban, és rá se nézz a tőzsdére.
van 2 simkártyás telefon is..egyszerre kezeli a kettőt.
Nem tudom miért reménykedsz mindig a nagy esésekben.
Próbálj másik irányba is gondolkodni. nyugat 100éve felfele megy, azóta is mindig várják, hogy essen már.
Sajnos itthon lemaradóak vagyunk.
Én is nyitott vagyok az esésre, de nem várom különösen.
Estünk már eleget. kezdjünk már emelkedni végre.
Ehhez jó alap lett kigyúrva most chartilag. csak folytatni kellene.
És forgalmat kéne hozni hozzá
tegnap kiütött a Stop...mindenemet kiütött hogy a fene vigye el...
de 18.130 - 18.120 körül visszanyitottam , meg ma reggel is adogattam...
szóval a múlt hét minuszos volt,...a mostani hét is elég minuszos eddig...
de talán most végre megindultunk lefele-
várom a nagy eséseket...csak félek hogy nem nagyon akaródzik majd esnie.
SP futi, DAX futi eljátsza a tetőn a dojit ma is eddig.
El nem lehet képzelni, hogy ennyire egyszerű lenne a dolog.
Minden shortod záródott Budy?
Belongolodtál közben? Vagy mi van? Most nem tudom követni.
Nekem kemény kritikának tűnt az a hsz. de ha nem érdekes, akkor jó.
Én örülök neki, ha béke van. ,-)
Az céges volt, és meguntam a két telefon cipelését, így azt visszamondtam, a régivel meg flottában vagyok az maradt meg, majd megadom a számát
Szerbusz Hathor Kolléga :-)))
mizújs ?....hogy állsz mostanság ?
egyszer próbáltalak hívni még pár hónapja...megváltozott a telefonszámod ?
Felőlem jöhetnének új cégek. Az egész mocskot kitakaríthatnák a BÉTről, ami volt és indulhatna egy megújult piac.
pont egy olyan hsz-re nyomtad ezt, aminél semlegesebb/barátibb még nem is született köztünk :)
:D
még mindig marjátok egymást? ,-)
DAX kint van mindenkori csúcsnál, SP futi talán meg is haladta azt ma.