Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: nincs cím

#703012 Hathor Előzmény: #703006

Én lezártam reggel a tegnapi shortokat.

Aktívabb esésre számítottam. A tökölés most nem érdekel.

Re: nincs cím

#702999 Borska Előzmény: #702991

szép észrevétel volt!!! és pöpecre be is jött, remélem tovább álmodhatjuk a folyamatot, otp nálam a hosszútávú eső trendvonala alá visszajött, és középtávú csatornája felső zónájából fordult, képbe jöhet a sáv alja és a 4000-4150es zóna

a kormány újabb kül és gazdaságpolitikai megnyilvánulásai ( Lázár vs uniós források, Orbán vs ukrajnai magyar autonómia) illeteve a cégek összetűzései MOL vs horvát kormány okozhat morzsolódást a hatiban is

nemzetközi hangulat viszont csilli villi, lassan romolhatna

Re: nincs cím

#702992 Hathor Előzmény: #702991

Nem volt ez olyan rossz nap.. nekem 18276-18290között nyiltak a shortok.

Utána bebukott 18170fele.

USA megcsinálta a napos dojit:

http://postimg.org/image/o0bhi7g2b/full/

Délután mutattam 4órás divergenciát, meg záró diagonált. Ebből holnap kieshetne le.

http://postimg.org/image/acwovjtzj/full/

OTP is kiesett az EDből, én is vártam tegnap óta rá:

http://postimg.org/image/4fwrn5phd/

BUX fej vállat mutattam napközben:

http://postimg.org/image/40abshklp/full/

Meg, hogy kifolyik a trendcsatiból óráson, miközben MACD-vel divergál:

http://postimg.org/image/bxq1s6cyp/full/

Kb. ilyenek jártak ma a fejemben.

Meglátjuk a folytatást!

Mindenkinek sok sikert!

Yo8!

Re: nincs cím

#702991 Frontin Előzmény: #702868

Na Otp csak megcsinálta amit mára vártam tőle, sőt még túl is teljesítette. Sajnos közben a Mol-Ricsi párossal meg tartották a piacot, így nagyon semmilyen lett ez a mai nap...

Re: nincs cím

#702977 walex Előzmény: #702891

Akkor 2 kézen meg lehet számolni a normális cégeket, de egyetértek. Kellene egy megtisztulás, mert minden kamust beengedtek ész nélkül az utóbbi években.

EUR: 303 Ft, meglepően erősnek tűnik, pedig belengették, hogy kuszaszem tovább vágja a kamatot akár 2%-ig. Valakiknek megvan egy újság a hónap végéről? :) Érik az a felminősítés szvsz kőkeményen.

Re: nincs cím

#702967 Hathor Előzmény: #702966

Engem nem érdekelnek ilyenek hol van az alja. nekem mindegy hol van az alja. Követem a szememmel a chartot.

Ha fordul vissza csak észreveszem.

Ennyi ,-)

USAt csak lefordították most.

A képem szerint esnie kell.

Záróba még vettem egy kis visonkát, ha megy le még veszek, ha megy fel még veszek..

Minden nap csak én veszek.

Re: nincs cím

#702966 BudFox Előzmény: #702962

Akkor helló kolléga :D

tehát hol lesz az alja akkor ?

kérek egy pontos számot :D

...USA is kezd esegetni....de még nem adták be minuszba....attól nagyon félnek kinnt...tudod..inden héten muszáj új All Time High -ra futtatni...különben összedől a világ..

csak arról van nagy kussolás most, hogy mikor fogynak ki megint a pénzből - adósságplafon.

Re: nincs cím

#702960 Hathor Előzmény: #702959

most is szerintem ,-)

Egy csomó 50-100%ot megy. Csak el kell kapni és kivárni.

Na persze nem ezernél kell venni, hanem 98%os esések után, amikor a pszciho nagy már benne, és mindenki csődöt kiabál.

Re: nincs cím

#702951 Hathor Előzmény: #702949

Én szóltam! Már esett is 3pontot pár perc alatt.

ne akarjanak a charttal szembe menni!

Re: nincs cím

#702950 Hathor Előzmény: #702947

Ma is én voltam csak a vevő benne 49en :D

Na meg a teljes Visonka-KEG pakkra is én állok bent :D

Re: nincs cím

#702947 Fornit Előzmény: #702846

"Azt hallottam valami mezőgazdasági cégekkel, vagy kivel tárgyalnak, azokkal akarják fellendíteni a BÉTet"

Visonka?? :)))

Re: nincs cím

#702945 Hathor Előzmény: #702942

Én mindig keresek kis papírral, amióta nem hatizok

Hati már nehezebb téma, abban balszerencsés szoktam lenni, de most fordítunk a balszerencsés hati trenden! :D

Re: nincs cím

#702943 BudFox Előzmény: #702921

az a baj hogy a kis pajeszosok még igazából nem nagyon akarnak esni :D

sőt....annyira félnek az eséstől mintha bezárnák mondjuk a boltjaikat :-)