Re: nincs cím 2014. május 13. 16:49 Hathor Előzmény: #702959 Kapsz tőlem egy órás chartot. Most lehet chartolnom, van hozzá pozim is.. azért adtam rá, hogy nyugodtak legyenek a kollégák, és tudjak chartolni. :D http://postimg.org/image/bxq1s6cyp/full/