Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702825

USA és DAX mindenkori csúcsnál.

Mi... még mindig vergődünk.

Hallottam, hogy BÉT meg akarja pezsdíteni a BÉTet. Szegények már próbálkoznak egy ideje, de megfelelő cégek nélkül hiába.

Azt hallottam valami mezőgazdasági cégekkel, vagy kivel tárgyalnak, azokkal akarják fellendíteni a BÉTet. Új cégeket vezetnének be?

Van egy csomó nagyobb cég, ami simán bejöhetne BÉtre.

És nem 2-5fő munkaerővel, meg évi 6-15MFT-os árbevétellel lennének a BÉTen, mint pl: Fuso