Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #702825USA és DAX mindenkori csúcsnál.
Mi... még mindig vergődünk.
Hallottam, hogy BÉT meg akarja pezsdíteni a BÉTet. Szegények már próbálkoznak egy ideje, de megfelelő cégek nélkül hiába.
Azt hallottam valami mezőgazdasági cégekkel, vagy kivel tárgyalnak, azokkal akarják fellendíteni a BÉTet. Új cégeket vezetnének be?
Van egy csomó nagyobb cég, ami simán bejöhetne BÉtre.
És nem 2-5fő munkaerővel, meg évi 6-15MFT-os árbevétellel lennének a BÉTen, mint pl: Fuso