Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #702962Akkor helló kolléga :D
tehát hol lesz az alja akkor ?
kérek egy pontos számot :D
...USA is kezd esegetni....de még nem adták be minuszba....attól nagyon félnek kinnt...tudod..inden héten muszáj új All Time High -ra futtatni...különben összedől a világ..
csak arról van nagy kussolás most, hogy mikor fogynak ki megint a pénzből - adósságplafon.