Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #702962

Akkor helló kolléga :D

tehát hol lesz az alja akkor ?

kérek egy pontos számot :D

...USA is kezd esegetni....de még nem adták be minuszba....attól nagyon félnek kinnt...tudod..inden héten muszáj új All Time High -ra futtatni...különben összedől a világ..

csak arról van nagy kussolás most, hogy mikor fogynak ki megint a pénzből - adósságplafon.