Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #702846

"Azt hallottam valami mezőgazdasági cégekkel, vagy kivel tárgyalnak, azokkal akarják fellendíteni a BÉTet"

Visonka?? :)))