Re: nincs cím 2014. május 13. 15:46 Fornit Előzmény: #702846 "Azt hallottam valami mezőgazdasági cégekkel, vagy kivel tárgyalnak, azokkal akarják fellendíteni a BÉTet" Visonka?? :)))