Hozzászólás
FrontinSziasztok
Egyelőre megy a tökörészés az ellenállás alatt, shortban ülve magam részéről nem is bánnám ha lefordulnánk. Otp ahogy tegnap is említettem, szerintem esélyes hogy minimum 400-ig visszajön, talán még ma.
Sziasztok
Egyelőre megy a tökörészés az ellenállás alatt, shortban ülve magam részéről nem is bánnám ha lefordulnánk. Otp ahogy tegnap is említettem, szerintem esélyes hogy minimum 400-ig visszajön, talán még ma.