Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: nincs cím

#699635 BudFox Előzmény: #699586

viszont gyanús nekem ez a nagy OTP vételi erő....valami mutyit sejtek a háttérben..

ekkora forgalom, és veszik....valakik már megint 2 napra előre tudnak valamit :D

Re: nincs cím

#699634 BudFox Előzmény: #699580

HA az OTP -nem a mai napos gyertyája egy DOJI lesz az mit jelent vajon ? nem egy fordulást ?

csak kérdezem...én nem is értek annyira ezekhez a gyertyaalakzatokhoz....

Re: nincs cím

#699631 BudFox Előzmény: #699586

jah...Ukránoknál megint balhé...

én nemtudom..szerintem összeomlik az az ország...

Re: nincs cím

#699630 BudFox Előzmény: #699580

OTP -ben valóban látok longos erőt....

de BUX meg még támaszon billeg.

USA ban sincs irány. egyedül a németek esnek rendesen....az adhat némi iránymutatást nekem.

Re: nincs cím

#699586 Frontin Előzmény: #699583

Hírekkel nem nagyon szoktam foglalkozni, de azért amellett nem nagyon lehet elmenni, hogy megint kezdik "felmelegíteni" az Ukrán-Orosz balhét. Lehet, hogy az lesz a startpisztoly ami megadja a jelet.

Részemről tartom a short…

#699583 Frontin

Részemről tartom a shortot, amennyiben lefordulnánk és jön rá a megerősítés bizonyos szintek törésével, bővítés. A héten szerintem eldől egy időre az irány.

Re: nincs cím

#699580 rbbj11 Előzmény: #699579

én pedig a longot tartom

latszik, hogy ket nagy ero (mi :)) ) feszül egymasnak, ezert van helyben jaras :)

Re: nincs cím

#699579 BudFox Előzmény: #699407

én tartom továbbra is a shortokat....

de egypár grafikonon felfelé erőt lát Egon. más felbontásban meg shortot.

itt fog eldőlni hogy esés, vagy emelkedés.

ma esni kéne hogy a shortot lehessen tovább vinni.

Re: nincs cím

#699452 BudFox Előzmény: #699407

jah...mostanában mindig van itt ez a 25 kontraktusos robot :-))

mindig akkor ugrik félre mikor rá akarná zúdítani az ember :))

én már sóztam el neki jó áron kontraktusokat.

most kéne kitömni az árj…

#699407 Borska

most kéne kitömni az árjegyző robotot...

Re: nincs cím

#699399 Borska Előzmény: #699356

beszélt a király :) nincs változás semmiben ,adók maradnak, huf simán tűréshatáron belül, hozzáállás változatlan

jöhet a mámor-ittas tántorgás utáni józanodás, nemzetközi piacok által megtámogatott esés

...kiderül

Re: nincs cím

#699398 Borska Előzmény: #699356

beszélt a király :) nincs változás semmiben ,adók maradnak, huf simán tűréshatáron belül, hozzáállás változatlan

jöhet a mámor-ittas tántorgás utáni józanodás, nemzetközi piacok által megtámogatott esés

...kiderül

Re: nincs cím

#699347 BudFox Előzmény: #699322

igen, felminősítésre valóban vehetik...de addig még eltelhetnek hónapok is....

addig meg egy lefele Elliot hullám is lefuthat.

Hati LONG zárva 17160 - …

#699343 Borska

Hati LONG zárva 17160 - 18060 +900 pont

ugyaninnen short indult

Hati SHORT 18060 ról , cél a pince sötét mélye első köből 17250, utánna pedig tán újabb lokális mélypont

Re: nincs cím

#699322 Ibiza Előzmény: #699319

nekem az volt az érzésem fordult a dolog.. a piacok már fidesz győzelmet reméltek..angoloknak tetszettek az makroadatok..

lemaradók vagyunk..németek és usa esni fog..

ha nem leszünk egyik minősítőnél sem gagyik..akkor vehetik a papírokat a nagy alapok..blúkban van potenciál.

Re: nincs cím

#699321 Matahary Előzmény: #699319

Most az van, hogy tudják, hogy mi tudjuk.

Vannak akik azt hitték, hogy tudják és most nem tudják, hogy mit tegyenek, mert elbizonytalanodtak. De mi tudjuk, hogy ők tudják, hogy mi tudjuk. De konokul tarjuk magunkat.

És kész.