Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #699213most viszont még relatíve erősek vagyunk ma...pedig USA sokat esett...és ma is esés lesz ebből.
szóval...nem tudom mire vélni ....be volt árazva a Fidesz győzelme ?
short még megy tovább.... még jó lenne 700 pont körül keresni vele..