Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #699213

most viszont még relatíve erősek vagyunk ma...pedig USA sokat esett...és ma is esés lesz ebből.

szóval...nem tudom mire vélni ....be volt árazva a Fidesz győzelme ?

short még megy tovább.... még jó lenne 700 pont körül keresni vele..