Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #699583

Hírekkel nem nagyon szoktam foglalkozni, de azért amellett nem nagyon lehet elmenni, hogy megint kezdik "felmelegíteni" az Ukrán-Orosz balhét. Lehet, hogy az lesz a startpisztoly ami megadja a jelet.