most viszont még relatíve erősek vagyunk ma...pedig USA sokat esett...és ma is esés lesz ebből.
szóval...nem tudom mire vélni ....be volt árazva a Fidesz győzelme ?
short még megy tovább.... még jó lenne 700 pont körül keresni vele..
most viszont még relatíve erősek vagyunk ma...pedig USA sokat esett...és ma is esés lesz ebből.
szóval...nem tudom mire vélni ....be volt árazva a Fidesz győzelme ?
short még megy tovább.... még jó lenne 700 pont körül keresni vele..
Pénteken USA-t beadták, DAX nagyot esett és mi is sokat mentünk már. Minden a korrekció mellett beszél még a TA is.
megtartottam, full short.
ahogy elnézem ma esés lesz...de kiderül.
sztem valasztasok miatt
ha oriasi meglepetesre nem fidesz gyozne, akkor viszont sztem bux raketa, lehet +5% ressel :)
de igen....németek emelkednek most...
viszont választás lesz nálunk..és ha Fidesz győz , akkor megy tovább a bankadó, multiadó, plusz a közműszolgáltatók visszavásárlása, rezsicsökkentés...
szóval lehet hogy ezért is vagyunk ma ennyire gyengék ?
és igen...16.300 -ról felmentünk 2 hét alatt 18.300 -ra...ideje a korrekciónak.
egyelőre Short. !
USA , fontos adatok jönnek.
90 pont - brokidij ;)
sajnos szla-egyenlegben sincs sose egyetlen irany szunet nelkul :(
van az már 90 pont is :D
de sok kicsi sokra megy :D
tovább emelkedik az idei nyereségem is...nem is merem leírni...mert már olyan sok (százalékban)....nem hencegek. inkább lapítok sunyiban és keresem hozzá a többi pénzt.
a longot inditottam azzal (nem a shortot :) ), most neztem vissza naploban
igen, eszrevettem, hogy elegge egyutt mozgunk, talan 100 pont elteres van csak a donteseink kozt. Remelem, ezuttal te jol jossz ki, mert ha maradna az egyutt mozgos tendencia, akkor 18100-150-es atlaggal bezárnád még ma a shortokat :S
énnálam fut a Stooq -on állandóan az ES.F én azt tekintem fő indikátornak mivel az a világ legnagyobb indexe.
de nézem az FDX.F -et, aztán fut még az EUR/HUF
és az EUR/USD -t is nézem...ha az esik akkor a piacok is meg szoktak indulni lefele...de azt nem annyira tartom relevánsnak.
16.450 -es átlaggal indítottad a sortot ? :D
bravó. én 16.477 -es átlagra hoztam ki végül :D
ezek szerint mostanában teljesen egyre jár az agyunk :-))
emlékszem lement egészen 16.300 - 16.350 -ig...onnan fordulgatott és indult meg nagyon gyorsan felfele.