Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #699579

én pedig a longot tartom

latszik, hogy ket nagy ero (mi :)) ) feszül egymasnak, ezert van helyben jaras :)