Re: nincs cím 2014. április 8. 16:57 BudFox Előzmény: #699580 HA az OTP -nem a mai napos gyertyája egy DOJI lesz az mit jelent vajon ? nem egy fordulást ? csak kérdezem...én nem is értek annyira ezekhez a gyertyaalakzatokhoz....