Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #699407

én tartom továbbra is a shortokat....

de egypár grafikonon felfelé erőt lát Egon. más felbontásban meg shortot.

itt fog eldőlni hogy esés, vagy emelkedés.

ma esni kéne hogy a shortot lehessen tovább vinni.