Re: nincs cím 2014. április 8. 11:29 BudFox Előzmény: #699407 én tartom továbbra is a shortokat.... de egypár grafikonon felfelé erőt lát Egon. más felbontásban meg shortot. itt fog eldőlni hogy esés, vagy emelkedés. ma esni kéne hogy a shortot lehessen tovább vinni.