Re: nincs cím
Matahary Előzmény: #699319Most az van, hogy tudják, hogy mi tudjuk.
Vannak akik azt hitték, hogy tudják és most nem tudják, hogy mit tegyenek, mert elbizonytalanodtak. De mi tudjuk, hogy ők tudják, hogy mi tudjuk. De konokul tarjuk magunkat.
És kész.