Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #699319nekem az volt az érzésem fordult a dolog.. a piacok már fidesz győzelmet reméltek..angoloknak tetszettek az makroadatok..
lemaradók vagyunk..németek és usa esni fog..
ha nem leszünk egyik minősítőnél sem gagyik..akkor vehetik a papírokat a nagy alapok..blúkban van potenciál.