Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #699319

nekem az volt az érzésem fordult a dolog.. a piacok már fidesz győzelmet reméltek..angoloknak tetszettek az makroadatok..

lemaradók vagyunk..németek és usa esni fog..

ha nem leszünk egyik minősítőnél sem gagyik..akkor vehetik a papírokat a nagy alapok..blúkban van potenciál.