Re: nincs cím 2014. április 8. 17:01 BudFox Előzmény: #699586 viszont gyanús nekem ez a nagy OTP vételi erő....valami mutyit sejtek a háttérben.. ekkora forgalom, és veszik....valakik már megint 2 napra előre tudnak valamit :D