igen:) pszáf, feljelentés, letartóztatás...
copperfucker, tömés, cs.a., f.a., beszámoló, köszvényes, kénes, cégbíróság, perek, atl, börgarnitúra, libák, former, csalás, átverés, kitalicskázás, audit nincs, felmentvény, kamus, puffer, öntés, beragadtak, ledumálók, felbeszélök, retek, rezes, kisrészvényes, önkormányzatok, veszteség, TA, 3 napos rallik, kisemmizés, hígítás.
Vmit kihagytam?
ja igen: hóágyúzás, utilico, bennfentes :)
hosszú távon nem...persze, ha hoz, az jó, de sajnos soxor rossz döntés miatt visz is...
hallod, irigyellek. Tök jól élsz, eljátszol a tözsdén és még meg is élsz belöle, van tartalék, ház, mivel nincs melóhely, rengeteg szabadidöd is. Tiszta Kánaán, nem?
én lexarom, honnan lesz pénzem, csak legyen....sajnos az utóbbi időben csak ezzel, és a richterrel, meg egy kicsit otp-vel kerestem....többi kics és mtle, meg mol nekem nem hozott...mivel munkám immár 9 hónapja nincs, a pénz meg kell, ezért is letojom...és persze szerencsém is volt, de persze féltem is, ezért volt csak kb. 2k papírom...ha csőd lett volna, akkor 170k huf elvesztését még valahogy elviseltem volna, de mondjuk ennek a többszörösét nem....most persze az emelkedésben jó lett volna sokkal több papír ,de ez van....ha nem lett vona 1 sem, megőlne az ideg....
Én is elhiszem neki.
Aztán, hogy Ti mit gondoltok, azon úgy sem tudok változtatni, így gondoljátok azt.
úgy adják elő mintha a felszámolás csak lázálomban lebegett volna a cég felett és mintha totál eltünt volna a képből
Tvnetworkben egy bizonyos napon vásárlók megjelenhettek a Gyorskocsiban magyarázkodni
nem ördöngősség a hatóságnak a kötési listának utána nézni
Hiába lököd a dumát, Kegtől akkor fordultál el ideiglenesen, és kezdtél e-start venni, amikor az ítélet már megvolt, de nyilvánosságra még nem került, a napnál világosabb az egész. Mindezt egy elsőfokú elutasítás után, vagyis úgy, hogy külső szemlélőként erre az ítéletre volt mindenképpen a kisebb esély. Euroman sikerének örülök, a Tieddel szemben, neki még el is hiszem, hogy mázli volt.
Vigyázz, mert mindjárt belinkel két oldalnyi kötéslistát, amivel bizonyítani akarja, hogy hazug beültető kamus vagy :))
itt mindenki 12300-tól 80-235-ig(((((
én az ATH-kon táraztam ki anno
azért hogy mutyirallit rendeznek ez a cég egy rakás
sőt, annál inkább
Ráadásul elég sokat megenged Magának, úgy gyanúsítgat itt nyílt fórumon embereket, hogy nincs bizonyítéka.
Ez is csak azt bizonyítja, hogy nem tiszta a gondolkodás :))
aztán mikor fizettek sőt mivel kirúgták őket terven felül is fizettek nekik kiderült hogy semmire sem elég
ne kend az önkormányzatra
ja és az elsőfokú bíróságot is köpködd meg, mivel felszámolás felé irányította őket
Akkor Te is bennfentes voltál komám, ha 85ön vettél ,-)))
jelentésüket az auditor ellenvéleményezte
nagyon sok közleményről, nyilatkozatról, és számról derült ki hogy deztinformáció((((((((((
jól megfogtad a lényeget....én alig 2k papírral mozogtam ki-be, és mégis szép pénzt kerestem....85-ösök közül jónéhányat ma 225-nél adtam el.....
Vannak jó emberismerők itt ,-)
Szerinted a tőzsdén szereplő cégek mennyire örülnek az ilyen embereknek?
Jelentésükbe ezt is beleveszik?
Csabika sitt, csőd, felszámolás, ATL, kamu, puffer, tolvajbanda, cégközlöny, T-kategória?
Az Önkormányzatok nem fizetnek egy tőzsdén szereplő szolgáltató cégnek, aki nehéz helyzetbe kerül, mert nem tudja finanszírozni hiteleit, és sárrál bottal kiabálnak még a vezetőkre.