Re: nincs cím 2013. szeptember 13. 15:29 Euroman Előzmény: #660476 jól megfogtad a lényeget....én alig 2k papírral mozogtam ki-be, és mégis szép pénzt kerestem....85-ösök közül jónéhányat ma 225-nél adtam el.....