Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Euroman Előzmény: #660476

jól megfogtad a lényeget....én alig 2k papírral mozogtam ki-be, és mégis szép pénzt kerestem....85-ösök közül jónéhányat ma 225-nél adtam el.....