Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Dicsák Előzmény: #660450

Nem kell vészmadár a duma, Te nem a vezetés ellen drukkolsz, hanem azért, hogy F.A legyen és mindenki szívja meg, mert a saját sikertelenségedet ezzel kompenzálod Magadban.

Úgy próbálod enyhíteni a fájdalmadat, hogy más káráért drukkolsz, megpróbálnád kiterjeszteni másra is.