Re: nincs cím
Dicsák Előzmény: #660450Nem kell vészmadár a duma, Te nem a vezetés ellen drukkolsz, hanem azért, hogy F.A legyen és mindenki szívja meg, mert a saját sikertelenségedet ezzel kompenzálod Magadban.
Úgy próbálod enyhíteni a fájdalmadat, hogy más káráért drukkolsz, megpróbálnád kiterjeszteni másra is.