Re: nincs cím 2013. szeptember 13. 15:35 Dicsák Előzmény: #660487 Vigyázz, mert mindjárt belinkel két oldalnyi kötéslistát, amivel bizonyítani akarja, hogy hazug beültető kamus vagy :))