Re: nincs cím
Euroman Előzmény: #660496én lexarom, honnan lesz pénzem, csak legyen....sajnos az utóbbi időben csak ezzel, és a richterrel, meg egy kicsit otp-vel kerestem....többi kics és mtle, meg mol nekem nem hozott...mivel munkám immár 9 hónapja nincs, a pénz meg kell, ezért is letojom...és persze szerencsém is volt, de persze féltem is, ezért volt csak kb. 2k papírom...ha csőd lett volna, akkor 170k huf elvesztését még valahogy elviseltem volna, de mondjuk ennek a többszörösét nem....most persze az emelkedésben jó lett volna sokkal több papír ,de ez van....ha nem lett vona 1 sem, megőlne az ideg....