Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #660525

hallod, irigyellek. Tök jól élsz, eljátszol a tözsdén és még meg is élsz belöle, van tartalék, ház, mivel nincs melóhely, rengeteg szabadidöd is. Tiszta Kánaán, nem?