Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

cédrus Előzmény: #660490

Hiába lököd a dumát, Kegtől akkor fordultál el ideiglenesen, és kezdtél e-start venni, amikor az ítélet már megvolt, de nyilvánosságra még nem került, a napnál világosabb az egész. Mindezt egy elsőfokú elutasítás után, vagyis úgy, hogy külső szemlélőként erre az ítéletre volt mindenképpen a kisebb esély. Euroman sikerének örülök, a Tieddel szemben, neki még el is hiszem, hogy mázli volt.