Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #660476

Vannak jó emberismerők itt ,-)

Szerinted a tőzsdén szereplő cégek mennyire örülnek az ilyen embereknek?

Jelentésükbe ezt is beleveszik?

Csabika sitt, csőd, felszámolás, ATL, kamu, puffer, tolvajbanda, cégközlöny, T-kategória?

Az Önkormányzatok nem fizetnek egy tőzsdén szereplő szolgáltató cégnek, aki nehéz helyzetbe kerül, mert nem tudja finanszírozni hiteleit, és sárrál bottal kiabálnak még a vezetőkre.