Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #660476Vannak jó emberismerők itt ,-)
Szerinted a tőzsdén szereplő cégek mennyire örülnek az ilyen embereknek?
Jelentésükbe ezt is beleveszik?
Csabika sitt, csőd, felszámolás, ATL, kamu, puffer, tolvajbanda, cégközlöny, T-kategória?
Az Önkormányzatok nem fizetnek egy tőzsdén szereplő szolgáltató cégnek, aki nehéz helyzetbe kerül, mert nem tudja finanszírozni hiteleit, és sárrál bottal kiabálnak még a vezetőkre.