Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dicsák Előzmény: #660485

Ráadásul elég sokat megenged Magának, úgy gyanúsítgat itt nyílt fórumon embereket, hogy nincs bizonyítéka.

Ez is csak azt bizonyítja, hogy nem tiszta a gondolkodás :))