Re: nincs cím 2013. szeptember 13. 15:34 Dicsák Előzmény: #660485 Ráadásul elég sokat megenged Magának, úgy gyanúsítgat itt nyílt fórumon embereket, hogy nincs bizonyítéka. Ez is csak azt bizonyítja, hogy nem tiszta a gondolkodás :))