Re: nincs cím 2013. szeptember 13. 15:34 exmnbs1 Előzmény: #660487 itt mindenki 12300-tól 80-235-ig((((( én az ATH-kon táraztam ki anno azért hogy mutyirallit rendeznek ez a cég egy rakás sőt, annál inkább