Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#659555 Sly-- Előzmény: #659542

a nyitó már ma is necces volt, később támasztották meg

legyen szerencséd

Re: nincs cím

#659542 Ferenc86 Előzmény: #659534

Igazatok van, ultra riskes a papír, hazárdjáték, de én szeretem az ilyet, ma még van vételi érdeklődés, így még holnap plusszos nyitásban lehet reménykedni, én ezért vettem, nem azért hogy megtartsam évekig, a fundát meg egyáltalán nem nézem, semelyik papírnál, azt meghagyom a papír nélkülieknek, én kereskedni vagyok itt és lehetőleg pénzt keresni, ha pedig nem jön be, gyorsan stoppolni minimális veszteséggel, s megyek tovább.

Re: nincs cím

#659541 exmnbs1 Előzmény: #659534

vezérigazgató jelenleg nincs

a kv csere lebonyolítása helyett megy a mutyizás, cikkiratás?

Re: nincs cím

#659537 Euroman Előzmény: #659534

126 kötés 28 millió ft forgalommal már nem az mint amikor vki 1000 darabokat vett 12000-ért....itt kicsi a kötési érték, talán teljes vagyont senki nem bukik itt már..

Re: nincs cím

#659534 rbbj11 Előzmény: #659368

nem tudom miröl beszéltek...milyen fair érték??? 1. értelmetlen bármiröl beszélni, ha az lesz, mint phylaxianál volt, hogy bizonyos kör (ez esetben kötvényeseknek) révén a piacon lévö rv-k többsége mint eladói potenciál jelenik meg. Ez hosszú távon a fundás érték alatti rv-árat jelez.

2. fair érték olyan cég esetén, ahol perek tucatjai vannak és lesznek folyamatban, nem megállapítható, mert azt sem lehet tudni, hogy pereken mennyit bukik

3. Ha az egyezség szerint és perek alapján feltételezünk bizonyos bevételt és kiadásokat, akkor én 100-as rv-árfolyam mellett is 50-es P/E-vel szamolok. Ez k. drága

Emberek. Könyörgöm ne ismétlödjön meg, hogy itt tépjem a számat, mint annak idején 7-10k-s tartományban le és felfele is, annak érdekében, hogy ne veszítsék el fórumozók tucatjai az összes megtakarításukat...

Re: nincs cím

#659531 exmnbs1 Előzmény: #659526

ma már csak kb 1200-ra állnak be a kicsik

elég gyér tekintve a mai vételeket amit holnap dobni akarnak

no meg a beragadtak ehhez jönnek és a mutyisok is

Re: nincs cím

#659526 Ferenc86 Előzmény: #659519

Nyitóban ki kell szállnom igen.. jó ha 30-40k lesz majd felső limiten, azt meg simán kiszolgálják majd 200ig, lehet már 185-ig, de egy 10% nak is örülök majd, nem vagyok telhetetlen. Még jó másfél órát kell kibírni.

Re: nincs cím

#659519 Zotya32 Előzmény: #659459

épül az eladói oldal... holnapi nyitó érdekes lehet... gondolom alsó limitre állsz egyből, hogy tuti elmenjen nyitóban... :)

Re: nincs cím

#659459 Ferenc86 Előzmény: #659454

Jaja, elég jól felépült, így már tetszik, pedig félve álltam be, de muszáj volt hogy elég elöl legyek, nehogy ma se kapjak címszóval.. egyelőre jó.

Re: nincs cím

#659456 exmnbs1 Előzmény: #659451

röhej vagy reggel itt kamuztál hogy nincs puffer aztán a könyv 2/3-a elfüstölt))))

már bocsesz de a mutyesz műkereskedést ne próbáld eladni valódiként

Re: nincs cím

#659454 Zotya32 Előzmény: #659451

most van vevő dögivel... Fecó reménykedhet, hogy kitart, és akkor holnap 201-en pápázhat :)

Re: nincs cím

#659451 Hathor Előzmény: #659437

Csak tudnám mikor lesz egy vevőoldal valódi Nektek.

Eddig 80tól idáig mindenki kamu puffer volt, de az árfolyam továbbra is limiten kiakadva.

Ha üres a könyv, akkor nincs vevő jön a mondás.

Ha van vevő, puffer.

Szokásos ez a baj, az a baj.

Re: nincs cím

#659384 Sly-- Előzmény: #659377

A brokik játéka csak ez a mostani felhúzás arra, hogy nem lett felszámolás.

Mire közeleg az 50 mill. bevezetése, újra lesz kb. 100 Ft a részvény.

Re: nincs cím

#659381 Grizzly Géza Előzmény: #659377

Ott vevő nem lesz, az sem szokott jót tenni a likviditásnak.

50 millió eladó wc papír szintén rossz ómen

Re: nincs cím

#659377 Ferenc86 Előzmény: #659371

3 hónap múlva meg lesz az 50 millió új részvény? Na akkor ott lesz még szép mozgások, skalpok. Meg jól megnő a likviditás is, nem így hogy egész nap nincs eladó.