Re: nincs cím
exmnbs1 Előzmény: #659368a becslés nem jó, régi
régi számokból indult ki azóta cégméret lecsökkent
senki nem mondta hogy a belső adósságból nem lett külső adósság
egyébként jó esetben lesz túlélés ha nem tudja a csődegyezséget levezényelni 3 hó alatt akkor felszámolás
600 db új tulaj aki alig várja a menekülést