Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

exmnbs1 Előzmény: #659368

a becslés nem jó, régi

régi számokból indult ki azóta cégméret lecsökkent

senki nem mondta hogy a belső adósságból nem lett külső adósság

egyébként jó esetben lesz túlélés ha nem tudja a csődegyezséget levezényelni 3 hó alatt akkor felszámolás

600 db új tulaj aki alig várja a menekülést