Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ferenc86 Előzmény: #659519

Nyitóban ki kell szállnom igen.. jó ha 30-40k lesz majd felső limiten, azt meg simán kiszolgálják majd 200ig, lehet már 185-ig, de egy 10% nak is örülök majd, nem vagyok telhetetlen. Még jó másfél órát kell kibírni.