Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ferenc86 Előzmény: #659371

3 hónap múlva meg lesz az 50 millió új részvény? Na akkor ott lesz még szép mozgások, skalpok. Meg jól megnő a likviditás is, nem így hogy egész nap nincs eladó.