Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #659437

Csak tudnám mikor lesz egy vevőoldal valódi Nektek.

Eddig 80tól idáig mindenki kamu puffer volt, de az árfolyam továbbra is limiten kiakadva.

Ha üres a könyv, akkor nincs vevő jön a mondás.

Ha van vevő, puffer.

Szokásos ez a baj, az a baj.