Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #659437Csak tudnám mikor lesz egy vevőoldal valódi Nektek.
Eddig 80tól idáig mindenki kamu puffer volt, de az árfolyam továbbra is limiten kiakadva.
Ha üres a könyv, akkor nincs vevő jön a mondás.
Ha van vevő, puffer.
Szokásos ez a baj, az a baj.