Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ferenc86 Előzmény: #659454

Jaja, elég jól felépült, így már tetszik, pedig félve álltam be, de muszáj volt hogy elég elöl legyek, nehogy ma se kapjak címszóval.. egyelőre jó.