Re: nincs cím 2013. szeptember 11. 13:36 Ferenc86 Előzmény: #659454 Jaja, elég jól felépült, így már tetszik, pedig félve álltam be, de muszáj volt hogy elég elöl legyek, nehogy ma se kapjak címszóval.. egyelőre jó.