Re: nincs cím 2013. szeptember 11. 15:06 Zotya32 Előzmény: #659459 épül az eladói oldal... holnapi nyitó érdekes lehet... gondolom alsó limitre állsz egyből, hogy tuti elmenjen nyitóban... :)