Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #659377

A brokik játéka csak ez a mostani felhúzás arra, hogy nem lett felszámolás.

Mire közeleg az 50 mill. bevezetése, újra lesz kb. 100 Ft a részvény.