Re: nincs cím 2013. szeptember 11. 12:40 Sly-- Előzmény: #659377 A brokik játéka csak ez a mostani felhúzás arra, hogy nem lett felszámolás. Mire közeleg az 50 mill. bevezetése, újra lesz kb. 100 Ft a részvény.