Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #659368nem tudom miröl beszéltek...milyen fair érték??? 1. értelmetlen bármiröl beszélni, ha az lesz, mint phylaxianál volt, hogy bizonyos kör (ez esetben kötvényeseknek) révén a piacon lévö rv-k többsége mint eladói potenciál jelenik meg. Ez hosszú távon a fundás érték alatti rv-árat jelez.
2. fair érték olyan cég esetén, ahol perek tucatjai vannak és lesznek folyamatban, nem megállapítható, mert azt sem lehet tudni, hogy pereken mennyit bukik
3. Ha az egyezség szerint és perek alapján feltételezünk bizonyos bevételt és kiadásokat, akkor én 100-as rv-árfolyam mellett is 50-es P/E-vel szamolok. Ez k. drága
Emberek. Könyörgöm ne ismétlödjön meg, hogy itt tépjem a számat, mint annak idején 7-10k-s tartományban le és felfele is, annak érdekében, hogy ne veszítsék el fórumozók tucatjai az összes megtakarításukat...