Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ferenc86 Előzmény: #659534

Igazatok van, ultra riskes a papír, hazárdjáték, de én szeretem az ilyet, ma még van vételi érdeklődés, így még holnap plusszos nyitásban lehet reménykedni, én ezért vettem, nem azért hogy megtartsam évekig, a fundát meg egyáltalán nem nézem, semelyik papírnál, azt meghagyom a papír nélkülieknek, én kereskedni vagyok itt és lehetőleg pénzt keresni, ha pedig nem jön be, gyorsan stoppolni minimális veszteséggel, s megyek tovább.