minek? 6 hónapos ralli után?
nem fog az egyelőre sokat erősödni se esni se
végtelen mennyiségű pénzt nyomnak, aki eddig oda menekítette a pénzt menekül ki az eső jenből és adja oda 0%-ra a kötvényeket a boj.nak, az megveszi mint a vadállat
ellenben a gyengített jen jót tesz neki, a nikeei azért emelkedett
ha nálunk zuhanna forint 350-re emelkednénk?
érti nincs forex háború nincs )