Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #613656Ez már nem az, amiben még te is benne voltál.
Tartom, hogy vagy kivezetés, vagy tartós emelkedés. Nem véletlen a újra a gyógyszergyártás. (még nem néztem meg, hogy van-e különbség állatgyógyszer meg emberi közt a teáor szerint.)