Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #613656

Ez már nem az, amiben még te is benne voltál.

Tartom, hogy vagy kivezetés, vagy tartós emelkedés. Nem véletlen a újra a gyógyszergyártás. (még nem néztem meg, hogy van-e különbség állatgyógyszer meg emberi közt a teáor szerint.)