Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #613558

nyugalom Mackóka, nem a 10 ft a céljuk... én nem izgulok, szerintem menni fog ez feljebb még az idén... most jön csak a közgyűlés, újra a gyógyszergyártás a főprofil...