Re: nincs cím 2013. április 12. 11:18 Zotya32 Előzmény: #613508 tulajdonosi megfeleltetés lesz, ma van az utolsó nap... várható volt nagyobb mozgás, nincs itt semmi érdekes, egy kézbe kerülnek a papírok.