Re: nincs cím
macika Előzmény: #613718jók vagyunk!
ricsi felvásárolja? ))
inkább a móré féle kavarásra szavasznék / erre régebben is volt tippem mint "megmentésre"
egy kivezetésnél marha nagy balhé volna, merthát alig van kicsi már itt ))
jenőbá merre van? ute pályán?
re nuti osztalék ))