Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

macika Előzmény: #613718

jók vagyunk!

ricsi felvásárolja? ))

inkább a móré féle kavarásra szavasznék / erre régebben is volt tippem mint "megmentésre"

egy kivezetésnél marha nagy balhé volna, merthát alig van kicsi már itt ))

jenőbá merre van? ute pályán?

re nuti osztalék ))