Re: nincs cím
Trisz Előzmény: #613582Ha ilyen kedves vagy, akkor felajánlom, hogy segítek értelmezni, ha valamiben elakadtál. De ha elfelejtetted, mit nem értesz, akkor viszont nem tudok segíteni. Tudom milyen feledékeny vagy időnként. Múltkor előző bejegyzésedre ne emlékeztél. :)