Re: nincs cím 2013. április 12. 11:11 Zotya32 Előzmény: #612973 kezd beindulni... :)) netán még a 30 ft-ot is "leöntik"... jövő héten tulajdonosi bejelentés is jöhet??? ui: már nem, mert megijedt re: gyáva nyúlnak nincs phylaxiája :))