Re: nincs cím
Trisz Előzmény: #613510Ha jól látom, egy átkötés belecsúszhatott 34-en is. Aki 34-en kötött át, annak hogy jött ez össze? Alulról kis 25 biztos bekeveredett a csomagba. Akkor pedig magasabbról is kell lenni benne. Milyen cinikus mosolyok voltak 40 környékétől lefelé, megkérdőjelezve a gyűjtögetést. Meg tömés 33-nál!? Itt van a válasz kódolva.