Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Trisz Előzmény: #613623

Volt 2 kérdés. Neked tehát 1kérdés az sok, 2 már „tele volt kérdéssel“ kategória. Látod milyen gyorsan felveszem a gondolatmeneted! (Nem mertem a végére kérdő jelet tenni, mert rámenne a hétvégéd!)

1. kérdésre meg is adtam a választ. A 34-es átlag valahogy így jöhetett össze.

2. kérdés pedig már nem is kérdés, csak te nem tudod megemészteni. Ha 34-es átlaggal átkötnek, akkor 33-nál nem tömés, hanem gyűjtögetés volt.

Szvsz ezt te soha nem fogod megérteni, de legalább látod milyen bevállalós vagyok. Ennek ellenére nekifutottam. Persze le merném fogadni, hogy még most sem érted. :))

Hétvégén ne is foglalkozz vele. Jövő héten majd még csiszolhatjuk igény esetén. :))